Garanti Koşulları

robertolenzi.com’da satılan tüm ürünler, OZLU AYAKKABI SAN VE TİC LTD ŞTİ garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır. Tüm ürünlerimiz orjinal ürün sertifikası ve garanti belgesiyle beraber gönderilmektedir. Garanti süresi tüm ürünlerde farklılık göstermektedir.

İptal Koşulları

Siparişiniz 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Bu nedenle siparişinizi kargoya teslim edilene kadar iptal edebilirsiniz. Sipariş iptal talebinizi; robertolenzi.com adresi üzerinden e-mail yoluyla ya da +90 212 506 91 08 numaralı telefondan robertolenzi.com. Müşteri Hizmetleri’ne iletebilirsiniz. Kargoya teslim edilen siparişlerin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

İade Koşulları

Sadece satış esnasında değil, satış sonrasında vereceğimiz hizmeti en üst düzeyde tutmak amacındayız.

Bu sebeple,

İADE Hakkının kullanılması için 7 iş günü içinde SATICI’ya faks, email veya telefon yolu ile bildirimde bulunulması ve 7 iş günü içerisinde SATICI’ya ulaştırılması gerekmektedir. Ürünün kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde;

a) 3. kişiye veya ALICI’ya teslim edilen ürüne ilişkin fatura aslının(kurumsal ise iade faturasının) gönderilmesi muhasebe kayıtları açısından gereklidir.

b) İade Formu

c) İade edilecek ürünlerin kutusu,ambalajı,varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Satıştan elinize ayıplı ulaşan ya da 7 iş günü içerisinde arızalanan ürünlerinizin değişimi, arızalı ürünlerinizin iade etmek istediğiniz ürün işlemlerinin daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulabilmesi amacı ile faturanızın arka kısmındaki İADE bölümünü doldurunuz.

Bu uygulamanın amacı, ürünle alakalı bilgilerin tam ve doğru şekilde alınması ve talebin net olarak anlaşılması ile işlemleri hızlandırmak ve bekleme sürelerinizi azaltmaktır. Değişim veya İade işlemine tabi tutulmasını istediğiniz ürünleriniz için öncelikle Müşteri Hizmetleri Birimine e-mail,faks yada telefon yolu ile ulaşarak daha sonra tarafımızdan size verilecek onay ile ürünleri bize ulaştırmanız gerekmektedir. Formu doldurduğunuz ürünlerin onayından sonra gönderinizi KARGO ile 7 iş günü içerisinde ulaştırınız.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde pakedinizi açarak ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız ve konuyla ilgili robertolenzi.com Müşteri Hizmetleri’yle iletişime geçmeniz gerekmektedir.